8-5-2344475     |     elmava@elmava.lt     |     P. Vileišio 6F, LT10308, Vilnius

Karjera

Įmonė šiuo metu plečia savo veiklą ir ieško savo veiklos srities kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų nuolatiniam ir ne nuolatiniam darbui. Jei Jus sudomino šis skelbimas – atsiuskite savo informaciją patogiu jums būdu:

  • elektroniniu paštu elmava@elmava.lt,
  • telefonu +37062010408
  • užpildykite esančią užklausos formą

Mes su Jumis susisieksime.

Šiuo metu ieškome:
Elektromontuotojų

Darbo aprašymas (arba daliai darbų) : Elektros instaliacijos iki 1 kV montavimo darbai naujai statomuose ir rekonstruojamuose administraciniuose, komerciniuose, sandėliavimo pastatuose, gydymo įstaigose, prekybos centruose, gamybiniuose objektuose ir daugelyje kitų įskaitant ir lauko darbus (montuoti elektros, silpnų srovių sistemų instaliaciją ir jų komponentus pagal pavestas užduotis, suprasti veikimo principus; kabelių ir jų trasų montavimas, elektros instaliacijos vedžiojimas, montavimas – vaizdo stebėjimo sistemų, apsaugos signalizacijos, priešgaisrinės signalizacijos, praėjimo sistemų, centralės, komutacinės spintos, sistemų paleidimo darbai, gedimų nustatymas ir šalinimas).

Reikalavimai: neturinčių darbo patirties- apmokome; gebėjimas dirbti komandoje; kruopštumas, sąžiningumas, komunikabilumas, atsakingumas ir pareigingumas.

Privalumai: elektrotechninis išsilavinimas; profesinės kvalifikacijos pažymėjimai; mokėjimas skaityti bei suprasti sujungimų schemas ir brėžinius; vairuotojo pažymėjimas (B kategorija),

Įmonė siūlo: karjeros perspektyvos galimybes; atsakingą darbą besiplečiančioje ir stabiliai veikiančioje įmonėje; laiku mokamą atlyginimą; visas darbui būtinas priemones. Objektai – Vilniaus m./raj. 

Darbo valandos nuo 7 val. iki 15:30 val.

Atlyginimas nuo 2300 €/mėn. (neatskaičius mokesčių), atlyginimas priklauso nuo darbuotojo kompetencijos ir darbo rezultato. 

Vidaus elektros tinklų projekto dalies projektuotojo (-jos)

Darbo aprašymas: Vidaus elektros tinklų projekto dalies (elektrotechnikos) rengimas/projektavimas;
Projektinės dokumentacijos ruošimas ir tinkamas įforminimas;
Projektų derinimas su suinteresuotomis institucijomis.

Reikalavimai: Reikalinga bent 2-3 metų patirtis projektuojant vidaus elektros tinklus (tiek rengiant techninius, tiek darbo projektus). Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (pvz.: MS Office ir AutoCAD); Darbštumas ir noras siekti rezultatų. 

Privalumai: PDV atestatas nebūtinas, bet privalumas;

Įmonė siūlo: karjeros perspektyvos galimybes; laiku mokamą atlyginimą; visas darbui būtinas priemones;

darbo valandos pagal atskirą suderintą grafiką ar poreikį (nebūtinai visą darbo dieną/ar kiekvieną darbo dieną). 

Atlyginimas nuo/apie 600-1900 €/mėn. (neatskaičius mokesčių), atlyginimas priklauso nuo atlikto darbo. 

 

 

 

 

Užklausos forma: